Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

  KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292139



*

nr 1629 2139


Nasch Nadine Schjölin

(f. 1994), Sverige


Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 85x75 cm, yttermått inklusive ram: 91x81 cm


Nasch - Nadine Schjölin, svensk bildkonstnär född 1994.

Följerätt

Ja

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 juni 2024
kl 18:39:45


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
17/6 10:32:21 1      4.000 kr
17/6 18:34:45 2      Vinnande bud
17/6 18:34:56 2      justering av budtak



  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

För att uppmärksamma det kvinnliga konstnärskapet anordnar Metropol Auktioner en auktion med kvinnliga konstnärer. Auktionen innebär en resa genom konsthistorien med start under andra hälften av 1800- ...



Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

  • Konstnär/Designer

Nasch Nadine Schjölin

Nasch - Nadine Schjölin, svensk bildkonstnär född 1994.

Läs mer om Nasch Nadine Schjölin
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: komposition kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer nasch nadine schjölin olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 2113 Oljemålning
    Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    1 juli kl 18:04
  • 5295 Oljemålning
    Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    1 juli kl 18:43
  • 2142 Oljemålning
    Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    1 juli kl 19:03
  • 2002 Oljemålning
    Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    1 juli kl 18:47
  • 2112 Oljemålning
    Bali Fristedt, blommande träd. Signerad. Olja på d..//
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    1 juli kl 18:24
  • 5266 Oljemålning
    C Borén, Lejon. Signerad. -41. Olja på duk, 28x34 ..//
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    1 juli kl 20:17




Ladda ner broschyr