KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664056
nr 1566 4056
Monogramsignerad RU. Olja på duk, landskap, 70x70cm, yttermått inklusive ram: 75x75cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:30:10
100 kr
150 kr
200 kr