KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4983749
nr 498 3749
monogramsignerad J.L, sekelskifte 1900, "Norskt fjordlandskap" 62x105 (dukskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 november 2007
kl 17:14:15
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr