KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744387
nr 1474 4387
monogramsignerad C W 1902, vinterlandskap. Olja på duk, 32x76 cm, yttermått inklusive ram: 40x85 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 juni 2022
kl 21:00:37
300 kr
400 kr