KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16342107

nr 1634 2107

Monica Holm

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, "Hus i kvällsljus". Signerad. Olja på duk, 89X116 cm, yttermått inklusive ram: 93x119 cm

Monica Holm, svensk bildkonstnär född 1947.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 19:54:07

Monica Holm

Läs mer om Monica Holm