KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229090
nr 1622 9090
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Oljemålning, "Lucian Freud". Signerad, daterad 2001. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:31:07
27/5 17:21:59
Mirko Vucinic
Läs mer om Mirko Vucinic