KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218298
nr 1521 8298
Michael Schrammel, Katt. Signerad, daterad 1970. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:03:43
13/2 09:10:04
300 kr
13/2 15:50:12