KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482050

nr 1548 2050

Mia Fagergren

(f. 1960), Sverige

Oljemålning, Signerad a tergo. Olja på pannå, oramad, 20x20 cm

Mia Fagergren, svensk bildkonstnär bosatt och verksam i Örebro 1960.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 juni 2023
kl 18:05:53

  • Tema
  • 19 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Mia Fagergren

Läs mer om Mia Fagergren