KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15448154

nr 1544 8154

Meisner, ej signerad, Helgerum. Olja på duk, 19x22 cm, yttermått inklusive ram: 28x31 cm

måndag 29 maj 2023
kl 20:23:46