KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12352288

nr 1235 2288

Max Marcus

(1879-1955), Sverige

Oljemålning, Max Marcus (1879-1955), Sverige. "Arild 1948", signerad a tergo. Olja på pannå, ca 50x60 cm

Max Marcus, svensk målare född 1879 i Stockholm, död 1955.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:08:24)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 18:17:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Max Marcus

Läs mer om Max Marcus