KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491390
nr 1349 1390
Mats Sandeberg
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Stockholm slussen, vinter. Signerad, daterad -94. Olja på pannå, 36x44 cm
Mats Sandeberg, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:54:42
24/9 11:30:45