KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655442
nr 1465 5442
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 75, "Liljekonvaljeblom". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 26x22 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:45:31
2/5 18:40:26