KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367154
nr 1436 7154
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Signerad, troll. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 58x71 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:13:23
2/12 09:27:31