KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17548075

nr 1754 8075

Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 08:35:51)
Uppdatera
Visning

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 18:27:18

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor