KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524489
nr 1352 4489
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 92, stilleben. Olja på duk, 38x46 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:36:48
5/10 15:56:03
600 kr
5/10 18:23:13