KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746055

nr 1274 6055

Mats Hådell

(f. 1958), Sverige

Oljemålning, Gammal bro, signerad. Olja på duk, 54x64 cm

Mats Hådell, svensk målare född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2019
kl 19:40:54

5/9 14:33:55 1      Vinnande bud

Mats Hådell

Läs mer om Mats Hådell