KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307264

nr 1530 7264

Martina Olsson, Stuga. Signerad, daterad 1895. Olja på duk, 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 34x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 mars 2023
kl 20:17:00

22/3 19:13:51 1      100 kr
27/3 15:27:08 2      Vinnande bud