KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763045
nr 1576 3045
Mårten Garbring
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 84, Fiskeläge. Olja på duk, 50x74 cm, yttermått inklusive ram: 60x84 cm
Mårten Garbring, född 1918 i Kville, Bohuslän, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:49:50
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
Mårten Garbring
Läs mer om Mårten Garbring