KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499454
nr 1449 9454
Märt Bormeister
(1916-1991)
Oljemålning, Märt Bormeister (1916-1991), Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 23x19cm, yttermått inklusive ram: 35x32cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:26:39
700 kr
900 kr