KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075080
nr 1507 5080
Marko. Signerad. Olja på pannå, 40x31cm, yttermått inklusive ram: 54x46cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:28:06
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)