KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309352
nr 1730 9352
Marit Öberg, "Stora Hoparegränd, Gamla stan". Olja på duk, 54x37 cm, yttermått inklusive ram: 63x45 cm. Signerad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:12:19
10/10 22:38:08