KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072100

nr 1407 2100

Marie-Louise Stolpe

(1835-1915), Sverige

Oljemålning, Marie-Louise Stolpe (1835-1915), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1891. Olja på duk, 57x42 cm, yttermått inklusive ram: 73x59 cm

Marie-Louise Stolpe, svensk konstnär född 1835 i Gävle, död 1915 i Norrköping.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:39:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Marie-Louise Stolpe

Läs mer om Marie-Louise Stolpe