KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977633

nr 1397 7633

Margit Jansson. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 33x55cm, yttermått inklusive ram: 36x58cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:37:53