KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645252
nr 1264 5252
Margit Bodin. Signerad, daterad 1976, sista dansen. Olja på duk, 60x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:36:27
100 kr
150 kr
400 kr