KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072078

nr 1407 2078

Margit Bergquist

(1903-1987), Sverige

Oljemålning, Margit Bergquist (1903-1987), Sverige. Badande kvinnor. Signerad. Olja på duk, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 30x38cm

Margit Bergquist, svensk bildkonstnär född 1903, död 1987.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:02:59

5/7 17:58:01 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Margit Bergquist

Läs mer om Margit Bergquist