KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556153
nr 1455 6153
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Blommande äppelträd. Signerad. Olja på duk, 63x90 cm, yttermått inklusive ram: 77x100 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:05:33
17/3 21:20:04
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren