KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16322020

nr 1632 2020

Maija Eliase

(1924-1991), Lettland

Oljemålning, Komposition, Signerad. Olja på duk, 81x71 cm, yttermått inklusive ram: 82x72 cm

Maija Eliase, konstnär född 1924, död 1991.

Utrop:

500 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:26:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maija Eliase

Läs mer om Maija Eliase