KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13777413

nr 1377 7413

Mai-Britt Palmroth

(1930-2020), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 48x59 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:29:58

Mai-Britt Palmroth

Läs mer om Mai-Britt Palmroth