KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052006

nr 1405 2006

Mai-Britt Palmroth

(1930-2020), Sverige

Oljemålning, Mai-Britt Palmroth (1930-2020), Sverige. Monogramsignerad. Olja på duk, 46x38cm, yttermått inklusive ram: 48x40cm

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 09:02:48)
Uppdatera
Visning

fredag 18/6, lördag 19/6, söndag 20/6 och måndag 21/6

Auktionen
avslutas:

måndag 21 juni kl 19:42:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Mai-Britt Palmroth

Läs mer om Mai-Britt Palmroth