KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072006
nr 1407 2006
Mai-Britt Palmroth
(1930-2020), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 46x38cm, yttermått inklusive ram: 48x40cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:39:24
28/6 11:23:41
Mai-Britt Palmroth
Läs mer om Mai-Britt Palmroth