KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038423
nr 1303 8423
Magnus Creutz
(1909-1989), Sverige
Oljemålning, Magnus Creutz, Stilleben, signerad. Olja på duk, 45x38 cm
Magnus Creutz, svensk målare och grafiker född 1909, död 1989 .
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:42:57
100 kr
150 kr
250 kr
Magnus Creutz
Läs mer om Magnus Creutz