KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072190

nr 1407 2190

Madeleine Quist Odgren

(f. 1940), Sverige

Oljemålning, Madeleine Quist Odgren (f. 1940), Sverige. "Blyg och klumpig". Signerad, daterad 2012, oramad. Olja på duk, 46x38

Madeleine Quist Odgren, svensk bildkonstnär född 1940.

måndag 5 juli 2021
kl 18:53:30

Madeleine Quist Odgren

Läs mer om Madeleine Quist Odgren