KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011022

nr 1401 1022

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Tre gummor och banan. Signerad. Olja på duk, 35x27, yttermått inklusive ram: 38x30 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

7.000 kr

Såld:

10.500 kr

måndag 31 maj 2021
kl 18:02:04

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 31 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk