KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15451009
nr 1545 1009
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, "Egypten". Signerad. Olja på duk, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 39x50 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:05:32
6.000 kr
6.600 kr
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska