KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088052
nr 1208 8052
M Reiné, flicka, signerad. Olja på pannå, 14x11
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:33:38
300 kr