KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789357
nr 1378 9357
M-B Andersson, Sittande flicka. Signerad, daterad -61. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x48,5
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:27:02
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr