KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235150
nr 1423 5150
Lolo Holmqvist
(1920-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 33x46cm, yttermått inklusive ram: 42x55cm
Lolo Holmqvist, svensk bildkonstnär född 1920, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:09:40
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Lolo Holmqvist
Läs mer om Lolo Holmqvist