KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612105

nr 1261 2105

Lisbet Lund

(f. 1932), Finland

Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -74. Olja på duk, 50x48 cm

Lisbet Lund-Schwela, finländsk bildkonstnär född 1932.

Utrop:

600 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:16:35

Lisbet Lund

Läs mer om Lisbet Lund