KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735208
nr 1273 5208
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på duk, 80x80 ca
Kondition: slitage
Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.
måndag 2 september 2019
kl 18:14:32