KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367339

nr 1436 7339

Linnea Larsson, syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, oramad, 50x50 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 december 2021
kl 18:14:16

6/12 18:02:11 1      Vinnande bud