KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099012

nr 1409 9012

Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 03:43:22)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 19:29:51

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor