KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343313

nr 1234 3313

Lindorm Liljefors

(1909-1985), Sverige

Oljemålning, Lindorm Liljefors (1909-1985), Sverige. Skog, signerad. Olja på duk, 45x37 cm

Lindorm Liljefors, svensk målare, skulptör och illustratör född 1909, död 1985.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:43:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lindorm Liljefors

Läs mer om Lindorm Liljefors