KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14381011

nr 1438 1011

Lindorm Liljefors

(1909-1985), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, räv, 40x55cm, yttermått inklusive ram: 54x74cm

Lindorm Liljefors, svensk målare, skulptör och illustratör född 1909, död 1985.

Utrop:

4.000 kr - 5.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:42:07)
Uppdatera
Visning

fredag 10/12, lördag 11/12, söndag 12/12 och måndag 13/12

Auktionen
avslutas:

måndag 13 december kl 19:05:10

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 13 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lindorm Liljefors

Läs mer om Lindorm Liljefors