KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229403
nr 1522 9403
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Fiskare. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x60 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:08:07
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)