KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351097

nr 1335 1097

Li Hertzman-Ericson

(1933-2017), Sverige

Oljemålning, "I Althea". Signerad. Olja på pannå, 52,5x42 cm

Li Hertzman-Ericson, svensk bildkonstnär född 1933, död 2017.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:03:14

18/6 22:26:20 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Li Hertzman-Ericson

Läs mer om Li Hertzman-Ericson