KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277206
nr 1427 7206
Lennart Pilotti
(1912-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, pojke. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 63x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:36:00
25/10 19:29:46
Lennart Pilotti
Läs mer om Lennart Pilotti