KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725091

nr 1372 5091

Lennart Pilotti

(1912-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, 45x60cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:49:30

Lennart Pilotti

Läs mer om Lennart Pilotti