KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592299

nr 1359 2299

Lennart Pilotti

(1912-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, familj. Olja på pannå, 96x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:13:31

Lennart Pilotti

Läs mer om Lennart Pilotti