KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275232
nr 1527 5232
Lennart Liljeroos, Domkyrkan i Borgå Finland. Signerad, daterad 1948. Olja på duk, 35x49 cm, yttermått inklusive ram: 47x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:51:51
13/3 07:17:04