KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326095
nr 1632 6095
Lennart Hall
(1921-2013), Sverige
Oljemålning, Dam i huckle. Signerad. Olja på duk, 98x38 cm, yttermått inklusive ram: 105x45 cm
Lennart Hall, svensk bildkonstnär född 1921, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:13:13
15/7 18:01:04