KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704456
nr 1670 4456
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Oljemålning, Signerad, Snöbär, 1966. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:32:40
300 kr
350 kr
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram